Yeni Üyelik Üye Girişi
Mhp lideri bahçeli: “bu çağın drakulaları derhal taçlarıyla tahtlarıyla gitmelidirler”

Mhp lideri bahçeli: “bu çağın drakulaları derhal taçlarıyla tahtlarıyla gitmelidirler”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Suriye’de olup bitenleri lanetlediğini belirterek, “İnsanlık harekete geçmelidir. Zorbalar diktatörler bu çağın Drakulaları derhal taçlarıyla tahtlarıyla gitmelidirler” dedi.
Afyonkarahisar’da Bolvadin 29. Geleneksel Kaymak ve Eber Gölü Festivali’ne katılan Bahçeli, törenin açılışında yaptığı konuşmada, Türkiye’nin iç ve dış politika alanında büyük kayıplar ve ödünler verilen bir dönemi yaşadığını savundu. Türkiye’de işlerin iyi gitmediğini, bölgede suların bir türlü durulmadığını söyleyen Bahçeli, şunları kaydetti:
“Etrafımızda kan nehri akıyor. Zulmü pusula yapanlar insanlığa kök söktürüyorlar. Vicdanları gasp ediyorlar. Suriye’de kimyasal silah kullanan alçaklar, masum çocukların kanına girmiştir. Sarin gazı kullanan caniler suçsuz günahsız bedenlere kıymıştır. Bolvadin’den Suriye’de olup bitenleri lanetliyor artık bu ölüm ve şiddet serüvenine son verilmesini istiyorum. Uluslararası toplum ayağa kalkmalıdır. İnsanlık harekete geçmelidir. Zorbalar, diktatörler bu çağın Drakulaları derhal taçlarıyla tahtlarıyla gitmelidirler. Komşu coğrafyalarda oynanan adı büyük Ortadoğu projesidir. Bu kanlı proje ölüm saçmaktadır. Bu kanlı proje İslam toplumlarının üzerine kabus gibi çökmüştür. Bu zalim projenin Yemen ve İtalya’dan sonraki eş başkanı olan Recep Tayyip Erdoğan’da sahte gözyaşları dökmektedir. Yine duygu istismarı yapmaktadır. Yine vicdanları kandırmanın peşindedir. İç ve dış politik alanında iflas etmişken peş peşe oy oranları açıklayarak partisinin yüzde 51’lerde olduğunu iddia etmektedir. AKP hükümeti ekonomide yere çakılmıştır. Türkiye dış politikada uçuruma savrulmuştur. Başbakan ve hükümeti Irak ve Afganistan’da darbeye destek vermiş cinayetlere ses çıkarmamıştır. İsrail’e diklenmeler sonuç vermemiştir. Mısır, Suriye, Lübnan, Irak ve İranla anlaşmazlar ve itilaflar aşırı bir noktaya çıkmıştır.”
“BAŞBAKAN ALGILARI YÖNLENDİRMEYE ÇALIŞMAKTADIR”
“Hükümetin başarılı olduğu hiçbir alan yoktur. Başlayıp da bitirdiği hiçbir iş yoktur” diyen Bahçeli konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Vaat edip de gerçekleştiği hiçbir icraat da görülmemektedir. Her yer hüsran her yer iflastır. Bu şartlar altında Başbakan Erdoğan ne yüzle ne cüretle ve ne maksatla oy oranını yüksek göstermenin arayışındadır? Bolvadinli kardeşlerimizin buna inanacağını mı zannetmektedir? Kurtuluş mücadelemizin iktidarı Afyonkarahisarımızın buna kanacağını mı sanmaktadır? Bu kadar başarısız bu kadar kötü bu kadar tükenmiş bir iktidar partisini yüzde 50 seviyelerinde göstermek için bir insanın aklını kaçırmış gerçeklere sırt dönmüş olması kafidir. Başbakan zora girdiğinde iki şeyi yapmaktadır, ya ağlamak için bahane bulmakta, ya da sanal anketlerle algıları yönlendirmeye çalışmaktadır. Şimdi ise AK Parti öyle bir zayıflamış öyle bir gerilemenin içine düşmüştür ki başbakan bu ikisine de başvurmuştur. Ancak tüm çabalar boşuna tüm gayretler nafiledir. Başbakan ve hükümeti için enkaz yığını olmak yakın ve mukadderdir. AK Parti için son görünmüş deniz bitmiştir. Biliniz ki bop eş başkanı zalimlerin yardımcısı kaybedecektir. Bundan sonra Türk milleti istismarcılara bakmayacaktır.”

2013-08-23

Bu haber 2013-08-23 tarihinde akaryakit.net'ten çıkartılmıştır.

Haber Yorumları

Bu habere yorum yazan ilk siz olun!

Plus Fiyatlar Ham Petrol
 • $43.08 - ▼-0.02 - 1. 


MOTORİNDE %2-K.BENZİNDE %2,5 ARTIŞ OLMUŞTUR.

 

Avukata Sor

Av. Tuncay SONGÖR

avatar

Rekabet Kurulu Eski Üyesi ve İkinci Başkanı Emekli Hakim
Başkent-Ufuk-Atılım Üniversiteleri Öğretim Görevlisi Sorularınızı Yanıtlıyor

Satılık ve
Kiralık ilanlar

 • Acil Satlık

  Acil Satlık... 1,000 TL

 • Sakaryada Akaryakıt Ve Lpg İ??

  Sakaryada Akaryakıt Ve Lpg İ??... 2,250,000 TL

 • Sahibinden Satılık

  Sahibinden Satılık... 1,750,000,000 TL

 • Antalya Korkuteli Yolu Üzeri Satılık Benzin İstasyonu

  Antalya Korkuteli Yolu Üzeri Satılık ... 6,000,000 TL

 • Acil Satılık Akaryıt Ve Dinlenme Tesisi

  Acil Satılık Akaryıt Ve Dinlenme Tesi... 5,000,000 TL

 • Devren Kiralık

  Devren Kiralık... 120 TL

 • Lisanssız İntifasız Uygun Fiyata Kiralık Akaryakıt İstasyonu

  Lisanssız İntifasız Uygun Fiyata Kira... 6,000 TL

 • İZMİR İSTASYON

  İZMİR İSTASYON... 9,000 TL

 • Acil Satlık

  Acil Satlık... 1,000 TL

 • Sakaryada Akaryakıt Ve Lpg İ??

  Sakaryada Akaryakıt Ve Lpg İ??... 2,250,000 TL

 • Sahibinden Satılık

  Sahibinden Satılık... 1,750,000,000 TL

 • Antalya Korkuteli Yolu Üzeri Satılık Benzin İstasyonu

  Antalya Korkuteli Yolu Üzeri Satılık ... 6,000,000 TL

 • Acil Satılık Akaryıt Ve Dinlenme Tesisi

  Acil Satılık Akaryıt Ve Dinlenme Tesi... 5,000,000 TL

İlan Ara